Zakładanie firmy

Zakładanie firmy to masa formalności do załatwienia i kolokwialnie mówiąc tona papierkologii. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jak kłopotliwe może to być nie tylko dla początkującego przedsiębiorczy, ale i zajętego biznesmena, który od lat zajmuje się zarządzaniem firmą. Polskie przepisy rachunkowe i podatkowe należą do jednych z najsurowszych w Europie – warto zatem oddać tę część prowadzenia działalności w dobre ręce, które „znają się na rzeczy” i zadbają o interesy firmy oraz jej właściciela. Profesjonalne biuro rachunkowe EMBIKO proponuje Państwu kompleksową obsługę i pomoc w założeniu firmy.

Pragniemy zaoferować państwu fachową pomoc z naszej strony w kwestii zakładania własnej działalności. Taka pomoc obejmuje zarówno pomoc w założeniu firmy, jak również obsługę księgową i doradztwo podatkowe czy prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Na życzenie klienta wypełnimy za niego wszystkie formularze:

  • Zarejestrujemy i złożymy wniosek do ewidencji KRS (CEIDG)
  • Uzupełnimy druki o właściwe dane (NIP, PESEL, REGON, PKD)
  • Zgłosimy do organów podatkowych i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
  • Wypełnimy obowiązki sprawozdawcze w US, ZUS, KRS, GUS

Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie w każdym momencie prowadzenia działalności. Jesteśmy dla Państwa po to by odpowiadać na nurtujące pytania, doradzać, wyręczać i reprezentować przed administracją publiczną. Nasza wiedza i umiejętności oraz doświadczenie doskonale sprostają Państwa zapotrzebowaniu na profesjonalistów, którzy zajmą się formalną stroną funkcjonowania firmy czy też działalności gospodarczej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W swojej ofercie posiadamy także gotowy system do wystawiania faktur sprzedaży przygotowany przez Firmę Streamsoft. Jest to nowoczesne narzędzie umożliwiające m.in. fakturowanie online w oparciu o chmurę. 

Przydatne linki:

CEIDG - Centralna Ewidencja Działalności gospodarczych

KRS - Krajowy Rejestr Sądowy

Pierwszy Urząd skarbowy Zielona Góra - numery rachunków

Drugi Urząd Skarbowy Zielona Góra - numery rachunków

Lubuski Urząd Skarbowy - numery rachunków

Logowanie do Firmino